PDA

View Full Version : VIND : Carcasa Lian-Li PC-6070



Gogu
02-11-2004, 02:43
Vind una bucata carcasa Lian-Li PC-6070.
Carcasa e noua, am instalat PC-ul in ea de curiozitate si atit. In rest...sta pe balconul meu de 2 ani.

Pret....7 mil, sa fie mai mult decit rahanul de Antec P160. Cine vrea, bine, cine nu, chiar nu am chef de comentarii aiurea.

dios
02-11-2004, 04:57
Comentariu aiurea:

Nu pot sa zic decat... stii reclama aia la paste fainoase cu ou?

wow.. :D

Sper sa ajunga la cineva care sa o aprecieze :)

End of Comentariu aiurea.

xwoodoo
02-11-2004, 08:19
chiar m-ar interesa carcasa pt ca ma gindesc in viitor la un Light Speed dar masa e atit de scumpa(pretu e bun pt Ro:D).
Daca o mai ai pina iau eu LightSpeed Vorbim

balaurul
02-11-2004, 09:04
As avea eu multe comentarii aiurea de facut, dar ma abtin :D. Cum se poate mai sa-ti ofere cineva exact banul asta, sa astepti pana ia ala altceva, zicand ca n-o vinzi etc, si pe urma sa scoti marfa la vanzare?

Ofer 150$ la oftica :P

Era sa uit, banu jos la orice ora.

Later edit by bonko: folositi cu incredere butonul 'edit'. Multumesc!

dios
02-11-2004, 10:14
sper ca glumesti balaure :) Poate s-a razgandit omu', nu? Daca isi ia alt Lian-Li si n-a aflat decat ieri sau azi :D

Spor la vanzare :>

Gogu
02-11-2004, 11:08
Nu imi iau alt Lian-Li, inca ;)
Vreau altceva, cu fan-uri de 120mm, si mai mare. Un Stacker eventual, daca string dinarii, daca nu....aia e. O mai las la vinzare doar aici pina in weekend apoi o pun si pe CG si alte alea.

dios
02-11-2004, 15:28
eu zic sa-ti iei P160 si gata. Rahanul ala de Stacker e prea mare si nu merita banii :)

Hai ca pana acum, cu o singura exceptie, au fost numai comentarii aiurea :D Dar se accepta, intr-o anumita masura, avand in vedere produsul (http://crazypc.ro/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=153) comercializat :banana:

Gogu
02-11-2004, 15:47
Mumu, lasa ca iti bagi tu unghia in git ca vroiai Lian-Li-ul de un an si tot nu l-ai avut :)
Abia astept sa scap de ea, m-a secat prea multa vreme.

mimed
02-11-2004, 17:14
s**t, acuma zici, dupa ce mi-am luat chieftecu'? pindesc un lian-li de cind ma stiu si asta vara in germania era sa scot banul sa-mi iau unul

Gogu
02-11-2004, 20:36
Oameni buni, am zis fara comentarii aiurea, nu stiti sa citit romaneste ?
Nu va place, comandati din Germania sau de oriunde si vedeti la ce pret ajunge, si mai vb.
Inca un comentariu pe linga si se lasa cu repercursiuni. Nu va place, move along.

dios
02-11-2004, 22:19
Originally posted by Alexandrus@Nov 2 2004, 04:47 PM
Mumu, lasa ca iti bagi tu unghia in git ca vroiai Lian-Li-ul de un an si tot nu l-ai avut :)
Abia astept sa scap de ea, m-a secat prea multa vreme.

2433


Ai sa razi dar nu-mi bag nici o unghie (poate doar ca ma oftic pe tine ca nu mi-ai facut-o cadou :banana:), am fost fraier ca mi-a placut atata, e drept ca design si calitate e super, dar la ce am eu nevoie nu e DELOC potrivita :) Sunt f. mandru de BQE a mea uber silent :) si la 1/3 din pretu' aleia.

Apropo, fa-i si tu o mica descriere si pune niste poze "live", in mod sigur va fi mai bine.

Gata dupa linia asta daca mai apare vreun post offtopic sterg tot threadul :D si ramane Alexandrus cu buza umflata si cu Lian-Li in continuare pe balcon, acolo unde i-e locul.

-------------------------------------------------------------------------

Gogu
02-11-2004, 22:47
Nu mai e nevoie de poze, o scot de la vinzare, topic CLOSED.