PDA

View Full Version : RRomānia...



Neo
08-09-2006, 08:32
Să citeşti şi să nu crezi (http://onlinesport.ro/sport/motor/auto/index.php?meniuId=25&viewCat=257&viewItem=9485).
Păreri, comentarii?
Eu am rămas :eek: :eek2:

bausto
08-09-2006, 08:39
Hotii de-astea sunt de ceva timp. Pana acum jefuiau camioane in mers. Apareau hatii la ProTV, se scuzau ca tre' sa manace si gura lor ceva si cam atat.

mocasini
08-09-2006, 08:43
Imi pare rau ca Antonescu nu a putut sa-i duca pe toti rromanii in siberia :D
Pe de alta parte ar trebui sa apara si la noi niste trupe de guerilla cum erau (nu stiu daca mai sunt) in Brazilia, de curatau aia toate strazile de homelesi si cersetori :insane:

HymuraX
08-09-2006, 14:16
Se ofera cineva sa infiintam miscarea aceea guerila? Eu ma ofer voluntar....:shoot: :mouse:
Probabil ca ai nostrii "frati" merg mana in mana cu ORGANELE de ei nu pot "face" nimik sau nu au auzit.................

bausto
08-09-2006, 14:32
Organele au afaceri mai importante, nu sa imparta un celular si o roata de rezerva cu fauna de pe centura.

hulubei
08-09-2006, 16:38
Dă-o lui Benis că e prea de tot. Nu au ce face? Asta e culmea şi să i-o zică lu' Mutu'. Atunci īmi angajez şi eu vreo 10 puradei d-ăştia să asasineze preşedinţi, să jefuiască bănci, etc. Perfect legal. Bun, nu are ce să le facă penal sub nici o formă, vin jandarmii şi stau de pază să nu mai dea nici dracu nici cu scuipaţi. Asta e prea de tot, dă-o naibii de treabă.