PDA

View Full Version : Mare nelamurire - topic



expert_1
24-08-2008, 12:37
Salut!!!Am un topic si nu vad nicio optiune p acolo cum as putea sa-l editez(cineva a postat o informatie falsa pe topicul meu)....are cineva idee?.....Iar dak tot nu merge mkr o optiune sa-l sterg de tot....stie cnv cv?....Moderatorii sunt p aici??

dios
24-08-2008, 13:11
1. Relaxeaza-te.
2. Pune link catre topicul respectiv.
3. Normal ca nu-l poti sterge, asa oricine ar sterge orice, ce ar mai ramane de forum?
4. Exprima-te in limba romānă. "stie cnv cv?" nu e romānă.

expert_1
24-08-2008, 13:15
E topicul meu,normal ar fi sa-l pot sterge si edita cand vreau eu(asa e p celelalte forumuri)!
Nu mai fiti ironic,stiti foarte bine prescurtarile!

dios
24-08-2008, 13:23
Nu sunt ironic, eu chiar vorbeam serios. Unde e graba, sa scriem prescurtat? Nu se castiga decat 10-20 de secunde la cine stie cate posturi, iar calitatea generala are de suferit.


e topicul meu,normal ar fi sa-l pot sterge si edita cand vreau eu(asa e p celelalte forumuri)!E forumul meu, serverul meu, banii mei, asa ca eu decid ce se poate sterge si ce nu. Daca ai fi citit regulamentul ai fi vazut asta :)

Daca inregistrarea userului "expert_1" a fost facuta in scopuri publicitare, astept un mesaj privat (PM) pentru mai multe discutii pe aceasta tema. Consider subiectul inchis.