User: catalyn83
Infraction: Injurii

Administrative Note:
Jigniri si insulte
Message to User:
Hai ca deja o iei pe aratura grav....
Original Post:
Tetsuzan baiete ce pot sa zic...ma bucur ca mai sunt si baieti pe care-i duce capu! asa ca tine! ce am zis eu si ce inteleg looseri ca tine
dar stii kre e dif dintre mine si tine?mie nu-mi place sa pup in cur!
am zis ca nu se merita sa dai 1600lei pe o placa doar pt 5min de oc de 5-6G!un astfel de oc nu poate fi tinut timp indelungat decat cu azot! si nu stiu cati dintre looseri ca tine vor sta cu azotul pe placa non stop,ca cei care stau cu un cooler,sau cu wc! nu am facut oc niciodata?sa mori tu)cred ca am facut mai mult decat tine! nu mai multe decat lab501 logic,dar decat tine cu siguranta) nu stiam ca entuziast inseamna sa faci un oc...faci o poza si dupa dai setarile inapoi ca nu poti sa-l ti din cauze de racire!
hai pa,ca sunteti plictisitori! MULTI DAR PROSTI!
apropo de prostu nu e prost destul dc nu e si fudul....NU STIU CINE S-A LAUDAT PRIMU)
pt eXpander: ai fi sters pe jos cu mine?aici pe forum sterg si eu cu doroftei)
am luat o placa de baza pt un oc normal ,nu pt a ma da mare pe niste siteuri)dc eram femeie m-ai intelegeam!
posibilitatile intelectuale sau morale k sa inteleg?sa inteleg ce?)prostia la unii kre nu au ce face) wow...nu stiam k treb asa ceva! pe voi va intelege doar DOCTORUL
si gata,va las) cand ajugi cu procu la 10G sa -mi dai un beep