Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Infraction for Dragoss91: Nerespectarea regulilor thread-ului (R)
Results 1 to 14 of 14

Thread: Infraction for Dragoss91: Nerespectarea regulilor thread-ului (R)

Adminisrtator dios's Avatar

Default Infraction for Dragoss91: Nerespectarea regulilor thread-ului (R)

User: Dragoss91
    Infraction: Nerespectarea regulilor thread-ului (R)

Administrative Note:
    Fara discutii tehnice pe thread offtopic
    Message to User:
    Fara discutii tehnice pe un thread intr-atat de offtopic, please.
    Original Post:
    V10 e frumos , pacat ca raportul performanta/pret este foarte mic , e putin mai bun decat V8 , care e la jumatate de pret si e mai mic .

dios, un thread separat "Offtopic IT&C" ar fi binevenit pentru a se evita asemenea cazuri.

pai puii mei... e greu sa folositi cele jdemii de forumuri si cele sute de mii de threaduri pe subiecte IT? totusi nu facem live chat aicisa, ca sa zic asa.
    Aficionado

Aficionado

asta cam asa e

Mda , dar eu totusi nu vad nici o regula care sa interzica asta , inafara de postul tau care l-am vazut dupa ce am luat infraction .

Uita-te la pagina 26, postul #757 din threadul cu pricina

Pai bine , de acum incolo va trebui sa rasfoiesc toate thread-urile inainte sa postez ca nu cumva sa incalc vreo regula ? Regulile se pun in sectiuni separate sau in primul post din thread , asa cum n-am vazut-o eu asa nu o va vedea 99% din forum , pentru ca nimeni nu sta sa rasfoieasca N pagini inainte de a posta .

am tot zis.. oricum sectiunea community nu e de hardware/software samd... o sa fac in noaptea asta upgrade la forum si o sa pun thread introduction sau cum naiba ii zice...
    Last edited by dios; 01-08-2009 at 22:07.
    Aficionado

Aficionado

Duck Dodgers CQSTELUSH's Avatar

Uite, vezi de ce nu-s bune avertismentele astea? Cu un ban de 3 zile se rezolva tot. Se dădea o lecţie şi nici nu existau discuţii lungi şi interminabile, pe marginea subiectului.

P.S. Dragoş, customer's always right... aia-i la magazine. Aici e invers. M-ai văzut pe mine comentând când mi-a dat M3kk avertisment, chiar aiurea? Iar la mine chiar era aiurea dat...
    I would spread the cloths under your feet:
    But I, being poor, have only my dreams;
    I have spread my dreams under your feet;
    Tread softly because you tread upon my dreams.

pai de ce nu-s bune? daca mai ia unu' se baneaza automat
    Aficionado

Aficionado

Ninja Cat!

aiurea, sunt mici intrebari care nu merita thread separat, facem thread de fiecare data cand vedem un cooler la 500 ron ?
    Intel E7300 - Palit 8800GS 384/192 - Gigabyte EP43-DS3LR - Mushkin 996580 (1100+ mhz) - Seasonic 500ET - Lancool K7B@2xGentle Typhoon - WD 320AAKS @ Tuniq Sanctum - Lian Li Fan Controller -

Not rly silent..

faci un thread pe general hardware sau oriunde altundeva, chiar si pe community, dar nu il denumesti TOTAL OFFTOPIC si printre picaturi vorbind de prietena lui Dedera arunci si discutii hardware.

Intelegeti ca trebuie sa facem si niste ORDINE din cand in cand, si amestecatura dintre community si hardware nu-mi place. Stiu ca sunt intrepatrunse, dar chiar nu am chef de un thread de 1000 de pagini care sa contina de toate, cum mai poate fi urmarit acest thread de o persoana care vine sa zicem mai tarziu decat cei care vorbesc "live"?

Nu e mai bine ca subiectele de interes general sa fie impartite pe discutii, pe categorii, samd?
    Aficionado

Aficionado

dus departe

Ce aveţi mă cu mine?
    Intel P31 , Intel E5200 , ATI HD4850 , DDR2 2GB , HDD 640GB , PSU 400 , Antec 300
    Ford Fiesta 1.4 TDCI 68CP Ghia 2007

Nu ma intereseaza de infraction sau de cate puncte am luat , nu-s nolifer , ma deranjat faptul ca am luat infraction pentru ca am incalcat o regula aiurea , eu n-am stat sa citesc tot thread-ul ca sa vad ce zice unul sau altul , am vazut ultimele posturi si am postat . Daca era o regula scrisa undeva intr-un regulament taceam din gura si acceptam situatia . Ma rog , incheiati subiectul , n-are nici un sens sa mai continuam , dupa cum am zis , nu sunt nolifer asa ca putin imi pasa de cele puncte de infraction .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)