Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Crazypc.ro, Thanks
Results 1 to 3 of 3

Thread: Crazypc.ro, Thanks

  1. #1
    Member hellfish's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Somewhere between good and evil.
    Posts
    94

    Default Crazypc.ro, Thanks

    Vreau sa va multumes tuturor care sunteti pe crazypc, multumesc ca existati. Acest site/forum are o istorie lunga pe internet. Tin minte cand in 2006 am dat peste el din greseala (after googel-ing) si avand probleme cu pc-ul am zis sa imi incerc norocul si am postat problema. Peste cateva ore deja mi-a raspuns primul user. Am ramas uimit cand s-a intamplat asta deoarece nu ma asteptam la un raspuns asa rapid. Aici vreau sa le multumesc userilor de pe forum si sa va zic sa ramaneti la fel si ma bucur ca sunt alaturi de voi.

    Imi pare rau sa vad ca unii au plecat de aici pe alt forum-uri. Ar fi fost mai bine sa ramanem o comunitate mare si sa stii ca toata lumea este la un loc, toti prietenii, te simti ca acasa ce mai. Dar acum nu stii unde sa postezi, pe cine sa intrebi. Unii si-au facut cont pe ambele forum-uri, cu acelas user (si eu ma numar printre ei).

    In ultima vreme am fost mai activ, sa zic asa si bine inteles am incercat sa ajut unde puteam, dar am si fost ajutat. As vrea sa rog admini daca ar putea modifica cateva setari la search deoarece daca scrii cuvinte prea scurte le ignora. Incercati voi sa cautati "socket a". S-ar putea adapta o functie precum daca scrii 'socket a' sa caute tot segmentul.

    o seara buna tuturor.

    P.s. Thanks Crazypc.ro for beeing crazy!

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,619

    Default

    Multumim si noi pentru aprecieri ...

    Setarea implicita pentru cautari in majoritatea aplicatiilor web (asa cum este si forumul vBulletin) este de minim 3 caractere... Acest minim este unul de bun simt deoarece ar fi o supra-incarcare inutila a serverului la cautari de 1-2 caractere ...

  3. #3
    Member hellfish's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Somewhere between good and evil.
    Posts
    94

    Default

    ai dreptate, este o incarcare inutila dar daca cauti exact ceva nu al nimeriala atunci ar fi bine sa existe o modalitate prin care "sa treci peste" acea bariera si sa te lase sa cauti cuvinte de 1 caracter am si dat un exemplu.

    nu o lua in nume de rau, va intreb pe voi ca eu nu stiu limbaj de programare.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. crazypc.ro gaming team
    By dios in forum Software
    Replies: 151
    Last Post: 07-03-2009, 23:49
  2. Replies: 64
    Last Post: 16-09-2008, 23:33
  3. Top oficial CrazyPC.ro
    By Angel 5 in forum Cereri si Reclamatii
    Replies: 5
    Last Post: 17-01-2007, 04:47
  4. crazypc.ro != www.crazypc.ro
    By Raptor in forum Cereri si Reclamatii
    Replies: 9
    Last Post: 19-02-2006, 19:48
  5. Biliard crazypc.ro
    By spiderr in forum Community
    Replies: 104
    Last Post: 02-07-2005, 11:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •