Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Mi-e dor de vremurile de altadata...
Results 1 to 9 of 9

Thread: Mi-e dor de vremurile de altadata...

Your Best Dj 4 Events! DjLeco's Avatar

Unhappy Mi-e dor de vremurile de altadata...

Unde sint vremurile cind daca postai acum de exemplu un rezultat la un bench sau test, si reveneai peste o ora, gaseai inca 3-4 pagini de postari, impresii, pareri, sfaturi...

Ce frumos era, ca un vis al copilariei de care iri aduci aminte cu drag...

Cum naiba la sectiunea de Crazy Contest Hwbot.org Ranking , nu s-a mai postat din 2011?
    GAMING™: Sandy Bell 2600K@4800Mhz/1,320Vcore||Zalman Reserator Moded Watercooling GPU+CPU||MSI GTX 680 & Nvidia 3D Vision||ASRock P67 B3 Extreme 6||4Gb G.Skill RipjawsX@2133Mhz 8.10.10.28/1T@ 1,56V||2xCorsair Force 3 S-Ata 3SSD+6TB||Creative X-Fi Platinum Fatal1ty||Corsair TX850W||BenQ XL2410T 3D LED 120Hz||Antec 1200||Win Xp Pro+Win 7 Pro Licence

Puisor Tile's Avatar
    Valenii de Munte (home, Case Fusion workshop, work)

Acelasi sentiment il impartasesc si eu. Vad ca popularitatea casemodding-ului este la un all-time low.
    Cu tehnica si dibacie ajungi in fata.
    Manui nibbler-ul cu maiestrie multa cum facea Decebal cu sica in lupta.

Lasa ca toti s-au mutat pe LAB 501, un forum ajuns de rahat din princina unor dobitoci de acolo, care vad ca sint tolerati in continuare.

Pacat de oameni ca Matose, Poparamiro, si inca citiva useri, oameni de nota 200+, in rest numai frustrati si idioti acolo, nu multi, dar suficienti cit sa iti provoace greata...

Nu mai poti frate sa postezi un anunt, ca apar ei marii "destepti" vai steaua lor ca n-au o chiftea in stomac si fac pe marii marilor...

Mi-e scirba...

Abia astept sa ma pot reloga, sa cer stergerea definitiva a contului, m-am saturat pina peste cap de tot ce e acolo.

Pina si Monstru, pe care il respectam enorm, a luat-o razna, parca sint toti DROGATI...

Scuze ca pun link de acolo, asta a fost ultimul meu topic de pe acel forum:

Daca greseam cu ceva, da domne sint IDIOT, insa cred ca am fost DESTUL DE CLAR, in ceea ce priveste topicul.

http://forum.lab501.ro/showthread.php?t=11640

Daca nu imi dezactiveaza contul, ma loghez de fiecare data si INJUR pe toti onanistii de acolo (aia care n-au ce face, vezi exemple in topic) pina mi-l dezactiveaza.
    Last edited by DjLeco; 11-02-2014 at 18:30.
    GAMING™: Sandy Bell 2600K@4800Mhz/1,320Vcore||Zalman Reserator Moded Watercooling GPU+CPU||MSI GTX 680 & Nvidia 3D Vision||ASRock P67 B3 Extreme 6||4Gb G.Skill RipjawsX@2133Mhz 8.10.10.28/1T@ 1,56V||2xCorsair Force 3 S-Ata 3SSD+6TB||Creative X-Fi Platinum Fatal1ty||Corsair TX850W||BenQ XL2410T 3D LED 120Hz||Antec 1200||Win Xp Pro+Win 7 Pro Licence

Puisor Tile's Avatar

Foarte urat comportamentul unor utilizatori de acolo care efectiv nu aduc nimic nou si valoros.

Astia sint, asa se comporta ei acolo...

N-am cuvinte, si sincer nu-i inteleg...

Tocmai de aceea consider ca nu ma (mai) potrivesc in acel forum, in care exista "gasca" respectiva.

Puisor Tile's Avatar

Pacat. Site-ul este ok, review-urile sunt bine facute dar forumul cam lasa de dorit.

Administrator

@Leco - un pic de control in limbaj? Stim povestea cu cei 3M si cu forumul lor mai bine decat tine (cred?) , nu trebuie sa-ti manifesti acum dezamagirea pe care am simtit-o acum ceva ani...
    navigheişăn, piele, abe-es, ful...

Imi pare rau, banuiesc ca acel cuvint "dobitoci" a deranjat nu, sau on@nistii?

Daca a fost altul, te rog sa imi spui care, mercic.

Sa incerc sa nu le mai folosesc, insa eram nervos la culmea pe atita mizerie de acolo...

Poate imi spui si mie pe PM, care este povestea, eu unul nu o stiu si m-ai facut curios...

"Stim povestea cu cei 3M si cu forumul lor mai bine decat tine (cred?)"

Member Pishky's Avatar

colegu, eu nu ti-am raspuns la misto, si am incercat sa vin cu o solutie la nevoile tale, in ideea ca nu siu daca remarcasei acel wd care are si ssd si hdd (fix de 1 tb cat aveai tu nevoie), cred ca ar rezolva atat nevoia de spatiu, cat si de viteza.
    cat despre opiniile unora....citesti mai pe diagonala,
    nu vorba de forum in mod deosebit, cat despre societatea mulateral NEdezvoltata.
    eu unde nu ma pricep nu imi dau cu parerea, am preferat citesc din umbra, si citesc.....mai pe sarite, sunt unii care bat campii, dar sunt si posturi utile.
    tre sa inveti sa citesti ca becali, subliniezi cu verde ce citesti si iti place, subliniezi cu rosu ce nu citesti si nu iti place.
    e8400, tuniq, p5b plus, dominator 8500c5d, gigabyte 8800 gt,x-fi xtrem audio, purepower 460W, p182, z5500

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)