Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
VAND 2x1Gb G.Skill PC3200 2.5-3-3-6 , MX1000...
Results 1 to 20 of 20

Thread: VAND 2x1Gb G.Skill PC3200 2.5-3-3-6 , MX1000...

Default VAND 2x1Gb G.Skill PC3200 2.5-3-3-6 , MX1000...

2Gb DDR G.Skill PC3200 F1-3200PHU2-2GBNS (2.5-3-3-6 1T)

-cumparat: de la Sitax pe 27.01.2006 cu 8mil
    -garantie: pe viata
    -pret actual: 8mil

PRET: 7.3mil

*nu le mai folosesc de aproape o saptamana

dupa cum scrie aici: http://www.crazypc.ro/forum/showthread.php?t=1907
    au chipuri Infineon si pcb BP

================================================== =

Logitech MX1000

-cumparat: de la Diverta Unirii pe 10.08.2005 cu 2.65mil
    -garantie: 3ani
    -pret actual: 3mil

PRET: 1.8mil

*la fel,nu l mai folosesc de aproape o saptamana

================================================== =

*la ambele produse sunt primul proprietar

CONTACT
    0724027755

Salut. Ma intereseaza memoriile. Esti interesat de schimburi ? Ca cash nu am . Mersi

imi trebuie doar bani ca am deja 2x512mb si asa cum am zis astea stau pe bara

Pai cine a zis cineva de memorie ?? Am un x800 GTO Sapphire (core de R480, se oc in draci) cu ati silencer 4 pe el , facturi garantie ptr ambele

daca nu ma insel aia e pe pci-express si costa sub 7mil noua....
    eu sunt pe socket A acum

In calcule de cat si cum face nu mai intram din moment ce nu te intereseaza... Daca te razgandesti mai vbm

pai atata timp cat nu e pe agp nu am ce face cu ea si nu am timp de samsareala cu componente...

poate as fi dat memoriile pe un x800pro sigilat

s a dat mousu ,raman memoriile

sa nu mai veniti cu oferte gen 6.5mil ca se gaseste altceva care se overclockeaza nu stiu cum ca nu ma intereseaza sub nici o forma
    eu vand kit 2x1Gb G.Skill PC3200 2.5-3-3-6 si nu altceva
    sunt folosite exact 10zile au garantie pe viata si sunt puse la pastrat
    o sa scad la pret doar daca se ieftineste in magazin ,pana atunci orice oferte sub 7.3mil e o pierdere de timp

[Big Boobs] Alice's Avatar

cat duc? duc macar 250@2.5-3-3-6-1T? Si nu intreb doar ca sa ma bag in seama...
    Three swiss witch-bitches, who wish to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches.
    Which swiss witch-bitch who wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

I***t Inside pasatoiutd's Avatar

Nu il pasioneaza overclock-ul asa ca nu cred ca poate sa iti raspunda.
    Canon 30D + BG-E2, Canon 20D, Tokina 12-24 F/4, Canon EF 24-105 F/4 L IS USM, Canon EF 50mm F/1.4 USM, Canon EF 100mm F/2 USM, Tokina 100mm F/2.8 macro, Canon EF 70-200 F/4 L USM, Canon 70-300 F4-5.6 IS USM, TC Tamron SP 1.4x, Kenko Extension Tubes (12mm, 20mm, 36mm); Canon Speedlite 430EX, Canon Speedlite 580EX II etc.; Manfrotto 190ProB

ma da ziceti "duc macar 250" de parca ar fi un minim pentru orice memorie...totusi vorbim de PC3200 si de kit de 2Gb...
    asa cum am mai zis o de enspe ori nu ma pasioneaza sa fac o/c mai ales la memorii de 2gb si chiar si asa nu as fi avut cand ca le am avut foarte putin timp in calculator.

da sincer nu cred sa ajunga la 250mhz cu CL2.5....nici Corsair urile cu UCCC nu tineau decat 3-4-4-8 la 250.
    cred ca cine vrea performanta totusi trebuie sa plateasca mai mult de 7.3mil

*daca vi se pare ca raspund violent nu ma bagati in seama da cu aceleasi intrebari s a ajuns sa mi se ofere 6.5mil pe niste memorii pe care pot sa le vand drept noi si la importator costa 8.4mil
    Last edited by SKYNET; 14-02-2006 at 08:12.

Forever Improver mimed's Avatar

Default "macar" 250@2.5-3-3-6-1T

Quote Originally Posted by Alice
    cat duc? duc macar 250@2.5-3-3-6-1T? Si nu intreb doar ca sa ma bag in seama...
    Alice, memorii la caracteristicile pe care ceri tu se vand la 7-7.5 mil kitul de 1GB, nu 2 GB. Si ma refer la TCCD-uri

"I'd explain it to you, but your brain would explode. " - Dilbert's Words of Wisdom

skynet:
    1. macar 250 pt. ca de atat am nevoie. sau ma rog, atat vreau, nu pot zice ca am nevoie.
    2. daca le iau de la tine in loc sa le iau din magazin, dau cu DOAR 500.000 mai putin pe ele (7.3 vs 7.8 la mariosoft). in cazul asta as fi vrut sa am o certitudine ca 'se duc bine'.
    3. cu 560 lei pot lua 2 sycroane de 1GB, care merg tot 2.5-3-3-6 in ddr400. Pt. 2.2 mil cat e diferenta dintre sycron si respectivele g.skill m-as fi asteptat sa se duca 'bine' in o/c.
    Three swiss witch-bitches, who wish to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches.
    Which swiss witch-bitch who wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Alice telefonu face minuni...in primu rand nu stiu unde ai vazut tu ca s 7.8mil la Mariosoft ca pe site scrie 8mil clar si am sunat acum 5minute si in Magheru si in Bratianu si nu au.Au doar la Bratianu module separate de 1gb la 4.1mil

data viitoare cand mai faci afirmatii in legatura cu pretu te rog frumos sa dai un telefon inainte ca altfel imi cam strici vanzarea cu speculatii si crede ma ca m am saturat pana peste cap de chestii de genu asta

Asa ca ce avem in mana: au pe stoc kitu la EXT(cel putin asa zice pe site) cu 8.4mil si la Mariosoft module de 1gb la 4.1mil adica 8.2mil...reducerea pe care o fac eu este de 900mii sau 1.1mil depinde din ce directie te uiti ,o reducere mai mult decat corecta pentru niste memorii folosite -ma repet- doar 10zile.(nu se compara memoriile cu placile de baza sau placile video cand e vorba de uzura)

sfatul meu: cumpara Sycron

ok am vazut gresit 7.8. ca nu au pe stoc - asta nu am de unde sa stiu.
    chiar eram interesat de rami, dar la modul in care pui problema oricum nu mai conteaza. sorry.

ba nu erai interesat de rami asa ca las o balta...daca erai interesat dadeai un telefon simplu sa vezi daca s pe stoc ca puteau sa fie si mai ieftine de atat

si scuza ma cum pun problema?tu crezi ca nu m am saturat de neseriosi?daca e cineva interesat sa posteze ,daca nu,nu va mai bagati ca sunteti pe langa

asa cum am zis,o sa scad la pret cand o sa mi dea cineva link la o firma din bucuresti care are memoriile mai ieftin ca ce se gaseste acum si chiar sunt pe stoc

Member kevin_m's Avatar

dau placa video din semnatura pe ramii aia,daca vrei....
    I3 Sandy,MSI H61 P,2x2048 Kingmax 1333 ,BBA HD 5850 ,Seagate 1TB S-ata3,lg-h10n,Benq E2200 HDA,razer imperator,microsoft natural ergonomic 4000,akasa freedom xone,silverstone strider 560w....

nFORCE2Ultra400 aici...am vb pe CG

Member kevin_m's Avatar

...ok,my bad....poate fac rost de bani intre timp,mi-ar prinde bine ramii aia,sa vad poate ii dau pe ai mei si mai vorbim....
    bafta...
    I3 Sandy,MSI H61 P,2x2048 Kingmax 1333 ,BBA HD 5850 ,Seagate 1TB S-ata3,lg-h10n,Benq E2200 HDA,razer imperator,microsoft natural ergonomic 4000,akasa freedom xone,silverstone strider 560w....

tocmai s au dat cu 7.3mil

daca dadeam peste cineva mai "panicos" sigur nu le vindeam ca se pare ca placa cu KT880 nu intra in windows cu 2gb in calculator ,doar cu cate un modul separat...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)