Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Crazypc.ro Teams - Page 5
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 121 to 129 of 129

Thread: Crazypc.ro Teams

Crazypc Club sabinus's Avatar

Cotizatia sau contributiile eu zic sa aiba doar un plafon minim, de bun simt, oricare ar fi el. In plus sa se poata da oricat, dar fara a emite pretentii pe masura contributiei materiale. Asta sa fie spiritul echipei .
    E8400 |Tuniq Tower 120 |4 GB GEIL 2x2GB PC6400 Ultra+|Sirtec 560W PSU w. Wattmeter|Xaser III SuperTower| DFI LP LT P35|Creative X-Fi XTreme Music| LG DVD RAM| GigaWorks S750 THX

ReverseEngineer blue_led's Avatar

Default ochiu dracului

cu banu e delicat . nu vreau sa vina ala, de n-a fost in stare sa le ia banii lu becali si copos, la noi ca n-am platit 2 lei impozit. nu vreau sa-si schimbe dobitocii aia somnorosi leganza2-urile vechi cu mercedes-uri . eu am coloana muci de la santierele tarii ( munca patriotica ceausista ) si de la groplile din bucuresti si nu m-am dus la viena sa ma operez iar aici nici nu ma gindesc . vreau ca banii, daca vor fi, sa ramina TOTI ai nostrii . forme de finantare se pot gasi . fundatiile sunt la moda . poate prindem sponsorizari de la firme de it . poate vindem tricouri, cani de cafea ( cafea bea fiecare de pe forum ,nu-i asa ? ), mousepad-uri, cu sigla CrazyPC . putem lua de exemple pe cei cei ce distribuie ubuntu, sau alte comunitati din internet
    Last edited by blue_led; 13-05-2006 at 10:32.

M-am gandit eu putin, cred ca ar fi mai bine daca am reuni echipele de 3D si de Overclocking intr-una singura; scopul e acelasi si una fara cealalta nu prea se poate.
    Don't worry, Catalyst 9 will fix all.

oul sau gaina !
    mie mi se pare ca sta cam asa treaba ( analizind ce se intimpla pe forum ) :

Redactori
    Moderi
    Racitori ( apa, freon, aer ) activitate de club
    OverClock

Carnasier ZMô's Avatar

Mă interesează condiţiile pe termen lung pentru un membru al echipei. Mă refer la Ónt‚lniri pentru wr, sesiuni de oc, participare la concursuri de oc etc, nu la cotizaţii, tricouri sau alte chestii mult secundare. Condiţiile prin care un membru poate ridica echipa. Că n-aş vrea să cred că pentru un topic cu tutorial de lapping poţi deveni membru al unei echipe ca să te lauzi la tovarăşi cu un tricou.

Best OC money can buy OCboy's Avatar

In sfasit cineva pune punctul pe i.Sper sa fie mai multi cu astfel de atitudine si gandire , caci asa o echipa va ajunge undeva.
    TV + PS2@......n-a prea tinut la OC

Vanator de lameri

Sunt destul de sigur ca tricourile vor fi disponibile oricui doreste sa cumpere. Iar in legatura cu celelate intrebari ma indoiesc ca o sa poata cineva sa iti raspunda... din cate am urmarit este un mic caz de heirupism .. toata lumea a vrut inauntru dar nu se stie de ce, cum, in ce fel, sau pentru ce.
    Everlasting depraved state of hedonism.

Quote Originally Posted by zm™
    Mă interesează condiţiile pe termen lung pentru un membru al echipei. Mă refer la Ónt‚lniri pentru wr, sesiuni de oc, participare la concursuri de oc etc, nu la cotizaţii, tricouri sau alte chestii mult secundare.
    discutia alunecase spre finante,finantare. cumpararea de tricouri ar trebui sa sustina OC pentru WR
    WR sau sesiuni de OC, frumos, dar cu ce le faci . mai trebuie cumparate alea-alea
    de la letcon,fludor la procesoare,LN2,cupru et c. .
    la o sesiune oc toata lumea ar vrea sa participe dar trebuie si " baza materiala "

de la plata chiriei sediului la componente . nu se pot desparti finantele de activitatea practica . sau ce vom face, punem mina de la mina ( unu un procesor , altul memorii , si vedem ce iese ?)
    nici regulament n-avem !

Motan agresif Neo's Avatar

Quote Originally Posted by Micutzu
    M-am gandit eu putin, cred ca ar fi mai bine daca am reuni echipele de 3D si de Overclocking intr-una singura; scopul e acelasi si una fara cealalta nu prea se poate.
    Word
    Stop being bad.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)