Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Probleme de windows,va rog putzin ajutor
Results 1 to 4 of 4

Thread: Probleme de windows,va rog putzin ajutor

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    2

    Unhappy Probleme de windows,va rog putzin ajutor

    Mda cum sa incep...Sunt un fan infocat al jocului Conquer online,mi-lam instalat pe windows XP profesional,jocul imi merge dar are probleme grave,la un momendat se deregleaza imaginea si mi se restarteaza calculatorul .Dupa restart apare ceva windows restarted afther an unexpected shutdown.Si zice ca nu o putut termina o operatzie de direct draw.Am directx 9,placa video ATI RAGE 128 PRO si jocul ar trebui sa-mi mearga fara probleme,mi-am reinstalat windowsu de 8 ori si tot acelasi lucru.

    Ma paote ajuta cineva va rog!!!

    Aaa si inca ceva nu stie nimeni cum sa-mi bag internetul la windows 98 fiindca cineva mi-a spus ca s-ar putea sa-mi mearga jocul bine pe windows 98 deoarece ii pun driverul de pe cd la placa video nu cel care-l instaleaza windowsu...Si am incercat sa-mi bag driveru si la win xp da tot asa-mi merge jocu.Deci imi spune cineva cum sa bag netu la win 98 prin lan.

    Pease give me some advice or help.

  2. #2
    Motan agresif Neo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    The Emerald Dream
    Posts
    2,314

    Default

    Ce sistem ai? Da toate detaliile. Daca e la acelasi nivel de "noutate" cu placa video, incearca sa instalezi Windows 98, dar ai grija ca NU se pupa cu DX9.0.

    Pentru configurare in win98 a retelei, cere detalii adminului tau. Nu e o regula generala de configurare si voila, mere.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    2

    Default nu stiu cum sa afisez poze fiindca am facut un snapshout la eroare

    ii ceva mai complex si nu stiu cum sa explic ce probleme imi are windowsu am facut un snapshout la eroare dar nu stiu cum sa afisez poze pe forum.Daca imi spune cineva cum sa afisez poze mi-ar fi mai usor sa explic ce problema am.Apropo sistemul meu este:AMD Athlon K7 1200mhz 128 ddRam placa video ATI RAGE 128 PRO.

  4. #4
    Adminisrtator dios's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucureşti
    Posts
    4,063

    Default

    Cand dai Post Reply ai un buton Manage Attachments, de unde poti uploada fisiere.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-11-2007, 15:01
  2. rog mult ajutor in overclocking la setari Intel Conroe
    By burlan in forum Crazy Overclocking
    Replies: 5
    Last Post: 21-03-2007, 11:53
  3. Ajutor va rog!!!
    By popandaul in forum General Hardware
    Replies: 30
    Last Post: 22-10-2006, 14:13
  4. probleme monitor, va rog help
    By george83 in forum General Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 05-10-2006, 09:24
  5. PSU Modding - rog ajutor de la electronistii de aici
    By V0rt3x in forum Crazy Modding
    Replies: 15
    Last Post: 01-10-2006, 10:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •