Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Explicatii
Results 1 to 2 of 2

Thread: Explicatii

  1. #1
    Adminisrtator dios's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucureşti
    Posts
    4,063

    Default Explicatii

    Orice magazin, orice dificultate, orice experienta placuta in achizitii hardware si nu numai, isi gaseste locul aici Fiti fara mila, dar daca vi se cere, sa puteti da explicatii si probe! Daca se dovedeste ca ati aruncat cu noroi fara motiv - ban!

  2. #2
    skA addicted bmwh548's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    234

    Default

    Incep eu cu magazinele din Iasi. Preferatul meu e Turbozone. Am cumparat de la ei procesorul din semnatura, una din placutele de memorie din semnatura, placa video din semnatura si altele mai putin importante. Vanzatorii sunt intotdeauna serviabili, nu toti se pricep suficient la PC-uri (cel putin asta e impresia mea) insa sunt intotdeauna dispusi sa te ajute. Am avut nevoie de garantie o singura data cu o placa video (acum cativa ani) si mi-au schimbat-o pe loc cu un model ales de mine, nici macar nu i-au facut proba sa vada daca defectul raportat de mine era real. E unul din singurele magazine de aici care poate aduce componente pe comanda. Preturile sunt cam cele mai mici de pe aici (sunt bineinteles mai mari decat cele ale magazinelor online, dar diferentele sunt de multe ori infime). Alt magazin ok e Artcore computers. Am cumparat de la ei o placa de sunet, nu o aveau in magazin, insa au adus-o in jumatate de ora din depozit. In rest magazinele celelalte sunt cam pe langa in privinta cunostintelor vanzatorilor (am ceva bancuri legate de baietii de la Ultrapro), oferta de produse si preturile practicate.
    Abit NF7S v2.0 ~ Zalman NB47j ~ Barton 2500+ @2200MHz @1.67v ~ Thermalright SI-97 ~ 2*1Gb DDR400 Kingmax ~ HIS X1650PRO Platinum ~ WD 320AAKS ~ Asus DRW-1814BLT ~ Maxin 8089 ~ Chieftec GPS-400w

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bă, ne trece viaţa!
    By blue_led in forum Crazy Benching
    Replies: 53
    Last Post: 09-01-2008, 14:37
  2. sistem 5.1 + switch 5 port + wireless mouse "onboard"
    By kinderu2000 in forum Crazy Modding
    Replies: 25
    Last Post: 06-09-2006, 10:59
  3. Explicatii bios
    By sandocanu in forum AMD
    Replies: 14
    Last Post: 25-07-2005, 21:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •