Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
Ultra Pro - Page 2
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 37 of 37

Thread: Ultra Pro

Adminisrtator dios's Avatar

alo, ce e cu limbaju asta
    Aficionado

Aficionado

Ninja diver clonitza's Avatar

Andry magazinul Flamingo s-a mutat in Real

Dus cu pluta... viper_x's Avatar

Quote Originally Posted by dios View Post
    alo, ce e cu limbaju asta
    Glumim man, pe seama retardului obsedat de cuvantul ala. Scuze daca fu' prea "vulgar".
    First PC: MB EVGA 132-CK-NF78-A1 + QX9650, Scythe Ninja Plus, 4*1Gb Crucial Ballistix Tracer D9 Power, 2 x BFG Tech 8800GT OC on Fortron Booster X3, Lite-On LH-20A1S, WD3200KS, Raid 0 WD800HLFS, Antec SLK3000B + Akasa AK-P040FG7 BKEUV PSU, Logitech LX 700
    Dell 2408WFP

Second PC: Intel Smackover, i7 920,...to be continued.

Acoustiq / eXiGe fxg's Avatar

Am lucrat si eu prin UP acu' vreo 5-6 ani... N-am rezistat decat vreo 6 luni. Toti oamenii care mai stiau cate ceva plecau in masa. Au ramas numai ciudati si incompetenti. Nu ma mir ca au ajuns in halu' asta... Poate ar fi avut o sansa daca stiau sa se poarte cum trebuie cu angajatii, da' a fost bataie de joc.

Member xplaur's Avatar

Quote Originally Posted by Andry View Post
    Intr-adevar, se inchid magazinele. In Brasov din 3 magazine a ramas numai unul ( rafturi pline, cumparatori zero ). Si Flamingo si-a inchis din cate am vazut magazinul din Brasov.
    UP s-a mutat pe Calea Bucuresti, la intersectia cu Uranus, iar Flamingo s-a mutat la REAL in Bartolomeu.

Retired!

Cel de pe Calea Bucuresti a fost deschis cu mult timp inainte de inchiderea celorlalte magazine. De Flamingo chiar nu stiam ca s-au mutat. Oricum sunt si aia de pomana, nu stiu cine naiba mai cumpara de la ei.

Hard*Core HARDCORE's Avatar

Eu am lucrat la UP 3 ani de zile, am cunoscut niste persoane de calitate cu care inca mai tin legatura si sincer am invatat destul de multe ca si freshman. Am plecat in 2006 de la iei cand treaba a inceput sa strice, schimbat management etc. Anul asta s-a inchis magazinul de la noi din oras si toate garantiile se fac la Bucuresti. Intradevar preturile pentru enduser la tot ce insemna mainstream&high end si nu era promo erau foarte mari .
    "Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le ai, ci in momente care iti taie rasuflarea."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)