Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
ILINK este cel mai prost furnizor de internet ..nu va bagati !!!!
Results 1 to 8 of 8

Thread: ILINK este cel mai prost furnizor de internet ..nu va bagati !!!!

Default ILINK este cel mai prost furnizor de internet ..nu va bagati !!!!

Daca aveti in zona mai multe retele de internet sub nici un caz sa nu alegeti ILINK.Sunt cei mai jalnici la capitolul asta.Inainte eram la o retea de cartier si mergea netul bine...Imediat cum au achizitionat reteaua a inceput sa mearga prost,mi-am marit abonamentul dar la fel nicio schimbare.Merge mai prost decit la prima retea ..unde aveam un abonament mai mic.Oamenii se lauda ca au suport non stop 24 din 24 dar cind suni la ei nu te ajuta cu nimic si numai prostii zic (completeaza un tichet ,vorbeste cu sefu sa vada care e problema...)M-am saturat de ei ...dau banii degeaba.

Adminisrtator dios's Avatar

Din pacate asta e situatia cu multi dintre "providerii" de cartier...
    Aficionado

Aficionado

Quote Originally Posted by dios View Post
    Din pacate asta e situatia cu multi dintre "providerii" de cartier...
    E mare bataie de joc...si cel mai mult mor ca niste amatori ca ilink au cumparat Evolva...

tin sa contrazic afirmatiile lui seven
    stau in vitan si aici avem net de la ilink nuj cum de iti merge aja prost dar eu download numai cu 5 -15 mega/s nu mai am printsceenurile cand dadeam jos de pe dc toate sezoanele serialului 24 asta acum vreo 2 sapt 3 cam asa si aveam download de 21 de mb/s la fiecare episod de 7 sute si ceva mb - filme care si merg adica nu sunt doar asa le iei si nu le poti vedea cum se mai intampla de alfel
    ....
    de pe torrente la fel 2 5 10 13 mb/s download si upload rup hhd-urile in 4 cu 10 mb/s

am abonamentul cel mai mic de 35 ron si sunt multumit mai mult decat multumit
    inainte de ilink am mai avut net 1 de la evolva dar era un abonament mic si eram multi pe el si mergea pfiuu foarte prost
    apoi cateva zile de la o alta firma nu mai tin minte providerul apoi a venit un amic de-al meu a cumparat retzeaua si a adus net de la evolva sooper bun dar cam scump abonamentul vreo 50 de ron si acum ilink care la inceput era 40 si acum e 35 ron

problema zic eu e la retzeaua voastra cum e facuta acolo probabil nu cunosc
    nu am nimik de castigat de pe urma la ce am zis aici dar firma ilink chiar ofera servicii de calitate
    asteptam si alte pers care au pareri despre ilink poate nu sunt singurul norocos de pe aici caruia ii merge netul bine

Duck Dodgers CQSTELUSH's Avatar

La mine merge bine, la soră-mea... ca dracu'. Tot iLink, cartiere diferite.
    I would spread the cloths under your feet:
    But I, being poor, have only my dreams;
    I have spread my dreams under your feet;
    Tread softly because you tread upon my dreams.

ReverseEngineer blue_led's Avatar

si cei de la redees sunt batuti in cap . imi deconecteaza routerul aleator . au filtrat portul 25 sa nu se raspindeasca spam-ul .... cica . in schimb firewalul gifiie de pachete cu adrese 169.254.x.x, 192.168.x.x, 239.x.x.x spre porturi 135, 139, 445 , etc . p-astea de ce nu le filtreaza ? dobi drq .
    mai am putin pina ma voi enerva suficient de tare sa trec la clicknet
    Übertaktenmannschaftkupfermeister ; equ : Video+NB / antigel+gheata © = -15 °C ; samsung free products user ;
    KTM 400...525 EXC user
    I always put Microsoft's software in the recycle bin, I'll never throw the garbage in the environment

ledule da-mi un semn pe privat si te rezolv.

Member alexey's Avatar

Chestia asta cu iLink-ul difera de la cartier la cartier. Eu stau prin zona Obor si firma de la care am net tot cu iLink-ul au contract si merge super bine. Mult mai bine decat la RDS. Adevarat ca nu e firma cumparata de iLink ,doar au contract cu ei.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)