Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
SUPER PROMOTIE Sapphire 4870x2
Results 1 to 12 of 12

Thread: SUPER PROMOTIE Sapphire 4870x2

Thumbs down SUPER PROMOTIE Sapphire 4870x2

SUPER PROMOTIE exclusiv pentru membrii crazypc

PLACA VIDEO Sapphire HD4870X2 2GB DDR5 2x 256-bit

Rezolutie maxima: 3840x2400 pixeli
    Interfata grafica: PCI Express 2.0
    Latime banda: 2x 256-bit
    Memorie: 2 GB DDR5
    Frecventa memorie: 3600 MHz
    Frecventa procesor: 750 MHz
    Conector DVI: Dual DVI-I
    Ramdac: 400
    Tehnologii: CrossFireX Multi-GPU Technology
    Revolutionary Avivo Video and Display Technology
    55 nm fabrication process
    Full Microsoft DirectX 10.1 Support
    Shader Model 4.1

PRET: 1620 RON

Pentru a putea beneficia de aceasta promotie trebuie plasata o comanda online,iar la observatii specificati crazypc

super pret de promo era 1520 sau mai putin. 1620 este peste media pietei

dus departe
    Intel P31 , Intel E5200 , ATI HD4850 , DDR2 2GB , HDD 640GB , PSU 400 , Antec 300
    Ford Fiesta 1.4 TDCI 68CP Ghia 2007

Inainte de a posta pretul l-am verificat cu alte magazin online si diferenta de pret se afla intre 70ron si 200ron. Eu totusi zic ca este o reducere considerabila de pret la aceasta placa sapphire.

Multumim DeDeRa pentru interventie

DeDeRa
    crede si nu cerceta > 1562.
    COOLPC daca luam pretul de referinta cel de la pcgaraje .. reducerea este "generoasa". .. acum fiecare isi face politica de vanzari cum poate.

Am sunat la mediadot inainte de a posta si mi-au spus ca nu este disponibila deci nu prea are valoare linkul. Si noi putem pune super preturi la anumite produse dar sa nu putem onora comenziile

dus departe

himself, eu cred ca prea comentezi si inutil din pacate... trist asa-i? Inainte sa pui un post, gandeste si dupa ce ai gandit, mai gandeste-te o data sa nu fie ceva gresit. Inteleg de ce ai atatea posturi acum... Succes si o zi buna iti doresc, toate cele bune.

le: La mediadot toate produsele sunt in stoc mereu, dar cand dai comanda, "sa vedeti ca aia nu avem, aia nu avem". Super nu? Eh, dar asta e viata...

lle: @ CoolPC, daca faci o comanda la un produs sa zicem nu-i in stoc si costa 500 lei, esti pus pe lista de asteptare asa-i? Dar cand apare in stoc... sa zicem costa 540 lei, cel care era pe lista, adica facuse comanda, cat plateste? Sunt curios.

ps: Oferta ptr HD4870x2 e foarte buna, merita deplin.
    Intel P31 , Intel E5200 , ATI HD4850 , DDR2 2GB , HDD 640GB , PSU 400 , Antec 300
    Ford Fiesta 1.4 TDCI 68CP Ghia 2007

Quote Originally Posted by DeDeRa View Post
    himself, eu cred ca prea comentezi si inutil din pacate... trist asa-i? Inainte sa pui un post, gandeste si dupa ce ai gandit, mai gandeste-te o data sa nu fie ceva gresit. Inteleg de ce ai atatea posturi acum... Succes si o zi buna iti doresc, toate cele bune.

le: La mediadot toate produsele sunt in stoc mereu, dar cand dai comanda, "sa vedeti ca aia nu avem, aia nu avem". Super nu? Eh, dar asta e viata...
    daca tot discutam de offtopicuri, un asemenea msg imi puteai transmite si in particular.

Eu as zice sa nu mai comenteze nimeni, atitudini inflamante nu acceptam de la nimeni pe aici. Hai sa lasam oamenii care vand sa isi expuna oferta, iar cei interesati de achizitionare sa isi spuna parerea, intr-un mod civilizat. Alte interventii nu sunt oportune.

Adminisrtator dios's Avatar

exact asta voiam sa spun si eu... de aceea am si creat aceasta sectiune, ca magazinele interesate sa aiba o oferta cat mai transparenta si sa poata fi in contact direct cu potentialii cumparatori.
    Aficionado

Aficionado

...preturi umflate in conditiile in care cererea este oricum mult mai mare decat oferta (si nu ma refer doar in .ro)
    Am avut ocazia sa-mi iau un model Gigabyte la putin timp dupa aparitie cu 1520 RON.... am refuzat atunci, sigur fiiind ca se vor mai ieftini
    Acum mai probabil imi voi cumpara direct ceva nexgen DX11

A mai ramas o singura bucata in stoc!
    Pret promo: 1600RON

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)