Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Wheelman
Results 1 to 6 of 6

Thread: Wheelman

Super Moderator Dragos Saraolu's Avatar

Default Wheelman

A aparut Wheelman, jocul cred ca va fi un serios concurent pentru GTA4, are cerinte grafice mult mai modeste si arata foarte bine, in rest cam acelasi gen: ai o misiune, anume o cursa de masini, pac-pac, bum-bum si gata, controlul cam acelasi din GTA4, deci destul de modest, personajul principal este Vin Diesel, prezinta un plus pentru gameplay. Eu zic ca merita incercat.
    i7 920, Zalman CNPS10X Flex, DFI LP DK X58, 3x1024 Corsair 1333 MHz, EVGA GTX560 Ti FTW 1024 MB, Hitachi 40/120/320/500 GB, Recom PWS-EVO-BW, Sirtec 500W old style, HP P275 21"

Member

i-am dat drumul sa se downloadeze, chiar sunt curios de joc

Member

L-am instalat. merge super ok pe un 4670 . Nu are nici o setare de video, sau nu le-am descoperit eu.

jocul este destul de interesant. conduci masini moto prinzi diversi oameni, sari din masina etc.

per total merita incercat, asa cum a zis si dragos

Performance Fan Boggy's Avatar

GTA + Burnout Paradise = Wheelman. L-am luat, l-am instalat, l-am jucat, m-am plictisit, l-am dezinstalat. Nimic nou, sau macar ceva, ceva, sa te tina lipit de el.
    Boggy doesn't have a computer. Just a basement full of Asian kids that memorize numbers.

Q6600 G0@ 2,8GHz, P5N32-E SLI Plus, A-Data Extreme Vitesta 2x1GB 4-4-4-8 @833Mhz, Sapphire HD4850 Dual Slot @ 700/2240, WD1600JB 160GB IDE + WD6400AAKS 640GB SATAII, Sirtec 500W... Aaa, era sa uit: Neon rosu in carcasa

Carpe noctem djdano's Avatar

http://wheelmangame.us.ubi.com/site/

Click pe Cast, apoi Open si apoi Romanians.
    Radu Negrea si Sorin Teodor
    Hardcore till I die.

Duck Dodgers CQSTELUSH's Avatar

Îmi place că începem să fim luaţi în considerare, încet încet (prima misiune din Red Alert 3, la sovietici, se petrece în România).

Later Edit: Mi se pare ok jocul, la prima vedere. Destul de distractiv, dar m-am bucurat degeaba: acţiunea se petrece prin Spania, iar românii... sunt români în Spania, adică la furat.
    Last edited by CQSTELUSH; 27-03-2009 at 16:32.
    I would spread the cloths under your feet:
    But I, being poor, have only my dreams;
    I have spread my dreams under your feet;
    Tread softly because you tread upon my dreams.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)